Зворотний дзвінок

Як вибрати коптильню?

Все більше людей, які розчарувалися в магазинних суррогатах, хочуть з'ясувати, як вибрати коптильню для дачі або будинку і готувати делікатеси самостійно. Ми в «Смакуй» цілком поділяємо порив по максимуму відмовитися від продуктів і напоїв з супермаркетів і взяти контроль за якість в свої руки. Саме тому ми підготували матеріал по підбору ідеальної коптильні і розповімо, як вибрати хороший агрегат для створення домашніх делікатесів чудової якості.

Якою має бути хороша каганець

Агрегат для копчення повинен бути практичним, зручним і надійним. Розглянемо кожен критерій окремо.
 
  • Практичною каганець робить матеріал. Ринок пропонує два варіанти: вироби з чорного металу і нержавіючої сталі. Перший варіант дешевше, але він програє за якістю - швидко іржавіє і може мати специфічний запах. Якщо ви хочете зрозуміти, як вибрати хорошу коптильню для довгого і безпечного використання, то розумніше зупинятися на нержавійці. Вона гігієнічна, що не окислюється і не вступає у взаємодію з продуктами навіть при високих температурах.
  • Зручною можна назвати ту каганець, яка не викликає проблем при зберіганні і транспортуванні. Вибирайте агрегати, які мають невелику вагу і ручки як на самому корпусі, так і на кришці.
  • За надійність корпусу відповідає товщина матеріалу. Розберемося, як вибрати коптильню за цим параметром на прикладі товарів «Смакуй». Ми виготовляємо корпус зі сталі товщиною 1 мм. Це оптимальний розмір для того, щоб коптильня швидко прогрівається, але не деформувалася. Товщина металу на кришці 3 мм. Це захищає від зайвих втрат тепла. Дно має товщину 6 мм, завдяки чому вся конструкція служить особливо довго, а тріска для копчення тліє рівномірно.

Яку каганець вибрати для дачі

Подумайте, який розмір коптильні вибрати виходячи з кількості гостей:
 
  • вироби на 4 кг підходять для сімейних посиденьок;
  • коптильні на 8 кг забезпечать провізією невеликий, але дружний колектив;
  • агрегати на 12 кг підходять для знатного торжества.
 

Яку коптильню для будинку варто купити

Хочете зрозуміти, як вибрати коптильню гарячого копчення для будинку? Зверніть увагу на пристрої круглої форми:
 
  • вони добре стають як на газову, так і електричну плиту, завдяки чому тріска прогорає повністю;
  • створюються з найменшою кількістю швів - з єдиного листа. Чим менше швів, тим менше ймовірність, що при нагріванні пристрій втратить форму.
 
Круглі коптильні так само добре встають на будь-який туристичний мангал, тому їх однаково зручно використовувати і на природі, і на рідній кухні.
 

Де придбати коптильню для дому та дачі

Ми створюємо якісні, практичні і функціональні коптильні. Їх легко використовувати вдома, брати з собою на риболовлю чи при виїзді за місто на вихідні. У «Смакуй» ви можете придбати коптильні недорого і потрібного розміру: міні, сімейні і для риби. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб стати володарем якісного товару і балувати себе, близьких і сім'ю смачними і екологічно чистими делікатесами без хімії і консервантів.

Часто задавані питання

Сколько лет на рынке работает компания Смакуй?

Сколько у Вас постоянных клиентов?

В каких странах используют Ваше оборудование?

Что о Вас говорят клиенты?

Ваша продукция сертифицирована?

ПОПУЛЯРНІ АПАРАТИ