Зворотний дзвінок

Самогонний апарат Профі Ректификация 23л модель 2020

 • Виробник: Смакуй
 • Артикуль 7775567
 • Код товару: Профи Ректификация 23л
  • 0 відгуків
Ціна: 8 150 грн. 7 450 грн.

Виберіть бажаний об'єм куба:

Наявність: В наявності
Акція:

Аксесуари:

 • ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН для самогонного апарату

  ТЕН - це трубчастий нагрівальний елемент, призначений для нагріву браги в процесі дистиляції. ТЕН потужністю 3 кВт, повністю виконаний з харчової нержавіючої сталі AISI 304 - це потужне джерело нагріву перегінних кубів ємністю від 20 до 100 літрів.

 • РМ (регулятор потужності)

  РМ (регулятор потужності)

  Цифровий високоточний регулятор потужності РМ-2 призначений для регулювання робочої потужності Тена за допомогою управління зовнішнім симистором (ТРИАКОМ).

 • Насадка СПН

  Насадка СПН

  Спирально-призматична насадка (СПН) розрахована & nbsp; для наповнення ректифікаційних колон і царг дистиляторів як контактної поверхні.

  СПН виготовляють з нержавіючої сталі. За рахунок оптимальної форми граней обеспеченівается масообмінних процес при ректифікації.

 • Заглушка в куб

  Заглушка в куб

  У куб врізається муфта, в яку вкручується ТЕН або парогенератор. Заглушка забезпечує герметичність зручність використання.

 • Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Набір професійних ареометрів і мірна колба

  Призначений для точного контролю фортеці продукту.
  Ареометр найбільш вірний і точний вимірювальний прилад, здатний визначити зміст нейтрального спирту в рідині в діапазоні від 0 до 100% об. Прилад має велику кількість позитивних відгуків від досвідчених самогонників.

Завдяки своїй будові колона ректифікації повністю очищає кінцевий напій від сивушних масел і домішок. На відміну від дистиляції якість самої сировини не має такої ключової ролі, оскільки органолептика в кінцевому напої практично відсутня. В результаті виходить спирт міцністю до 96,6%. Використовувати його можна для виробництва горілки, настоянок та інших спиртних напоїв. Ректифікація це розділення бінарних або багатокомпонентних сумішей за рахунок противоточного масо-і теплообміну між парою і рідиною. Частини ректифікаційної колони забезпечують послідовний процес: Випарний куб зберігання і нагрівання кубової рідини Колона тепломассообмін всередині самої колони за рахунок насадки Вузол відбору відбір флегми і ректифікату.

Механізм роботи ректифікаційної колони:

Куб наповнюють максимум на 80% обсягу. Перед включенням установки обов'язково перевіряють герметичність з'єднань і збірки, перекривають вузол відбору ректифікату і подають охолоджуючу воду. Після включення рідина в кубі доводиться нагрівачем до кипіння. Пара, що утворилася піднімається вгору по колоні, потім потрапляє в охолоджувач, де конденсується (з'являється флегма) і по стінках труби повертається в рідкому вигляді в нижню частину колони, на зворотному шляху контактуючи з піднімається паром на тарілках або насадках. Під дією нагрівача флегма знову стає паром, а пар вгорі знову конденсується холодильником. Процес стає циклічним, обидва потоки безперервно контактують один з одним. Після стабілізації (пара і флегми досить для рівноважного стану) у верхній частині колони скупчуються чисті (поділені) фракції з найнижчою температурою кипіння (метиловий спирт, оцтовий альдегід, ефіри, етиловий спирт), внизу з найвищою (сивушні масла). У міру відбору нижні фракції поступово піднімаються вгору по колоні. При стабільній температурі з відбором тіла труднощів не виникає.
Якість домашнього алкоголю залежить не тільки від рецепта і сировини, що використовується для його виробництва. В даному випадку велику роль відіграє обладнання, що застосовується для перегонки браги. Відома в нашій країні ТМ Смакуй пропонує потенційним покупцям комплект Ректификация - 23 л., Що дозволяє виготовляти якісний спирт, в якому майже повністю відсутні шкідливі домішки. Обладнання що розглядається дозволяє майже повністю очистити готовий продукт від домішок, а продуктивності колони ректифікації на 20% вище, чим у звичайного самогонного апарату.

Купуючи комплект Ректификация - 23 л., Ви отримаєте можливість робити самі різноманітні алкогольні напої з високими смаковими якостями, без специфічного запаху і небезпечних для здоров'я домішок.

Розміри апарату "Профі Ректификация":

Висота - 170 см;

Діаметр - 51 мм;

Товщина стінок - 1,5 мм;Розміри куба 23л:

Висота - 30 см;

Діаметр - 31 см;

Діаметр горловини - 13 см;

Товщина кришки - 2 мм;

Товщина стінок - 1 мм;

Товщина дна - 3 мм.

Швидкість перегонки: 1 л / год;

Витрата води: 30-40 л / год;

Максимальна фортеця продукту: 96.6 °;

Підігрів: газ, електрична плита, індукційна плита.

Комплектація самогонного апарату "Профі Ректификация" 23л:


• Ємність 23 л - 1 шт;

• Царга 120 см - 1 шт;

• Вузол відбору Cпирт - 1 шт;

• Доохладітель - 1 шт;

• Холодильник - 1 шт;

• Сантехкомплект - 1 шт.

Сантехкомплект:

- насадка Панченкова - 5 м (ПОДАРУНОК);

- інструкція - 1 шт;

- термометр - 2 шт;

- баранчики - 18 шт;

- болти - 12 шт;

- кран для зливу браги - 1 шт;

- швидкознімний кран ректифікація - 1 шт;

- фланець 165 мм - 1 шт;

- фум стрічка - 1 шт;

- швидкий монтаж 1/2 - 1 шт;

- швидкий монтаж 1/4 - 4 шт;

- прокладка 165 мм - 1 шт;

- прокладка 90 мм - 4 шт;

- прокладка паранітова - 1 шт;

- шланг силіконовий для термометра - 0.1 м;

- шланг силіконовий 12 мм - 0.5 м;

- шланг силіконовий 8 мм - 0.3 м;

- шланг високого тиску - 5 м.


комплектація може бути змінена.

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано

Добре